„Арда“ размаза "митничарите" с 11:1 и... ако ще има бонуси, играчите си ги заслужиха! Поне още два мача с двуцифрен резултат могат да спечелят нашите до края на първенството в Югоизточната Трета лига.
"Арда" и „Свиленград“ дадоха старт на пролетния дял в групата, като мачът се игра на стадиона в Момчилград. Срещата бе предавана на живо от 24rodopi.com.
Очаквайте репортаж!
Най-интересното в двубоя:
Тотално надмощие на "Арда" и първи гол в 11-тата минута, разписа се Димитър Алексиев (№39).
В 18-ата минута бомбен удар на Ахмед Осман срещна напречната греда.
Димитър Алексиев е най-съобразителен в наказателното поле на гостите в 35-ата минута и 2:0.
Две минути по-късно, след изпълнение на пряк свободен удар над всички в наказателното поле се извиси Борислав Стойчев (№13) - 3:0.
В 43-тата минута с бомбен удар от около 20 метра Вълчан Чанев направи 4:0.
В 51-ата минута "митничарите" постигнаха 100-процентова успеваемост, реализирайки единствената си възможност за гол от началото на мача - 4:1.
Светкавичен отговор на "Арда" и в 57-ама Джихат Кямил (№6) отбеляза за 5:1.
Резултатът стана 6:1 в 63-ата минута, голмайстор - Атанас Чепилов.
В 71-ата минута отново се разписа Димитър Алексиев - 7:1.
"Арда" гони нов голов рекорд - Джихат Кямил е точен в 75-ата минута за 8:1. Интересен момент - нашите вадят топката от мрежата и спринтират с нея към центъра - искат да бележат още!
Не минаха и две минути и Ахмед Осман направи 9:1. Пак спринт с топката към центъра, гостите не бързат!
В 81-ата минута се разписа Георги Стефанов - 10:1. В 82-ата минута топката отново срещна гредата след удар на Атанас Кръстев от 27 метра.
11:1 стана в 84-та минута, голмайстор - Бейсим Бейсим (№77).